Hakkımızda

Yılmazel Hukuk Bürosu olarak, ulusal ve uluslararası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermekte; yerli ve yabancı şahıs ve şirketlere her alanda ve her süreçte hukuki destek sağlamaktayız. Hukuk büromuzda alanında uzman çalışanlarımız ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda pratik, yaratıcı ve çözüm odaklı yaklaşım sunarak hukuki bilgi ve yardım ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Amacımız, şahsınız ve şirketiniz üzerinde oluşturulacak hukuki koruma şemsiyesi ile ihtilaflar oluşmadan evvel, sizlere “koruyucu avukatlık ve önleyici hukuk hizmeti” verebilmek; ihtilaf oluşmuş ise bu ihtilafı “en iyi” biçimde çözebilmektir.

Avukat Senem YILMAZEL

Avukat Senem YILMAZEL, 2003 yılından itibaren avukatlık mesleğini icra etmektedir. Kurucu ve yöneticisi olduğu YILMAZEL HUKUK BÜROSU’nda serbest avukat olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Avukat Senem YILMAZEL, Ankara’da doğmuş; ilk, orta, lise, üniversite ve yüksek lisans öğrenimlerini Ankara’da tamamlamıştır. 2002 yılında hukuk fakültesinden, derece ile mezun olmuştur. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisansa başlamış; Ticaret Hukuku anabilim dalında lisansüstü eğitim almıştır. Bir süre özel bir şirkette hukuk müşavirliği yaptıktan sonra serbest avukatlığa başlamıştır. Ticaret hukuku, kat mülkiyeti hukuku ve faktoring mevzuatı konularında bilirkişilik yapmıştır. Hukukun pek çok alanında makaleler ve bir de kitap yazmıştır. Topluma faydalı birçok dernekte uzun yıllar yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Avukat Senem Yılmazel, Karşılıksız Çekten Kaynaklanan Hukuki ve Cezai Sorumluluklar isimli hukuk kitabı ile şiir, makale ve roman yazarıdır. Zaman zaman ulusal televizyon ve radyo kanallarda canlı yayın konuğu olarak kamuoyunu bilgilendirmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Mobbing, boşanma, boşanmada mal paylaşımı, ticaret hukuku, spor hukuku gibi pek çok konuda ulusal ve uluslararası kurultayların düzenlenmesinde yönetici olarak görev almış ve seminerler vermiştir.